Підручник іноземної мови зарубіжного видання як провідний засіб навчання
DOI:
https://doi.org/10.35433/2220-4555.16.2019.ped-3Анотація
У статті проаналізовано зміст і структура підручника зарубіжного видання з іноземної мови, як додаткова допомога навчання особистості, визначено його якісні характеристики, обґрунтовані принципи побудови підручника, модель структурування змісту, надано пропозиції щодо використання підручників зарубіжних видань в навчальному процесі.
Посилання
Березюк О. Системний підхід до формування полікультурної компетентності майбутніх фахівців в сучасному освітньому просторі В Професійна педагогічна освіта: системні дослідження : монографія / за ред. О. А. Дубасенюк. – Житомир : Вид-во ЖДУ ім. І. Франка, 2015. – С. 193–209.
Березюк Ю. Особливості організаційної роботи з підручником як важлива складова професійної компетентності майбутнього вчителя. Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка. Педагогічні науки, Житомир, 2017, вип. № 3 (89), с. 22–27.
Бондар О. Проблема підручника нового покоління на сторінках періодичних фахових вітчизняних видань (1991 р. – поч. ХХІ століття) // Вісник ЛНУ імені Тараса Шевченка. 2011. №13 (224). Ч. ІІ.
Калініна Л., Самойлюкевич І. Професійна підготовка майбутнього вчителя іноземних мов у контексті європейський вимог. Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка (19). 2004. C. 129–133.
Гірняк А. Проблеми створення розвивального типу підручника В Технологія інноваційного пошуку в системі вищої освіти: Збірка матеріалів до регіональної науково-методичної конференції (19 квітня 2002 року). Тернопіль: Економічна думка. 2002. С. 36–37.
Редько В. Дослідження ефективності змісту шкільних підручників з іноземної мови: процедура, технології, результати В Проблеми сучасного підручника : Зб. наук. праць / За заг. ред. О.М.Топузова. К.: Пед. думка, 2011. Вип. 11. 800 с. С. 412-424.
Редько В. Засоби формування комунікативної компетентності у змісті шкільних підручників з іноземних мов. Теорія і практика: монографія. Київ: Генеза, 2012. 224 с.
Редько В. Конструювання змісту шкільних підручників з іноземних мов: теорія і практика: монографія. Київ: Педагогічна думка. 2017.
Роман С. Методика навчання англійської мови у початковій школі: навчальний посібник. Київ: Ленвіт. 2005
Фурман А. Орієнтири концепції навчальної книжки і підручника. Рідна шк. 1993. № 1. С. 17–20.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
a) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).