До проблеми застосування проектної діяльності у сучасній системі вищої освіти
DOI:
https://doi.org/10.35433/2220-4555.16.2019.ped-1Анотація
В статті актуалізується проектна діяльність як актуальний засіб навчання студентів в сучасній системі вищої освіти. Розкрито поняття «проект», «проектна діяльність», проаналізовано структурну характеристику, представлено алгоритм реалізації в сучасній системі вищої освіти, розглянуто основні рекомендації для викладача та студентів при застосуванні проектної діяльності. Розглянуті етапи напрямки розвитку методу проектів на сучасному етапі.Посилання
Башинська Т. Проектувальна діяльність – основа взаємодії учителя та учнів. Початкова школа. 2003. № 6
Заліщук М. Метод проектування в закладі нового типу. Управління школою. №3. 2008. С. 2–5.
Захарченко О. Метод проектів (теоретичні основи методу та практичні поради). Завуч. 2003. С. 15–17.
Кіщак А. Міжнародні та Всеукраїнські проекти у закладах освіти. Директор школи. 2006. № 40. С.11–13.
Котелянець Л. Проектний метод навчання молодших школярів. Рідна школа. 2001, № 10.
Краевский В. В., Хуторской А. В. Основы обучения: Дидактика и методика. М. : Издательский центр «Академия». 2008. 352 с.
Порохня Л. Метод проектів у навчальному процесі. Директор школи. 2006. № 42.
Тесленко Т. Практичні результати використання методу проектів. Початкова освіта. 2006. № 16
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
a) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).