Дидактичні технології формування полікультурності майбутнього фахівця
DOI:
https://doi.org/10.35433/2220-4555.18.2020.ped-9Анотація
У статті проаналізовано феномен полікульторності та його реалізацію в умовах освітнього середовища; обґрунтовано значущість провідних наукових підходів до розуміння критеріїв готовності викладача, надано рекомендації для вдосконалення та розширення змісту професійної підготовки майбутнього компетентного фахівця до роботи в галузі полікультурної освіти. Полікультурність є концентрацією всього духовного, морального, етичного в розвитку особистості. Вплив полікультурності розглядається як отримання індивідом об’єктивних знань щодо етнічних культур, поняття належності до своєї культури, розуміння історії, усвідомлення духовно-моральних цінностей і особливостей своєї нації та інших національностей. Стаття зосереджується на можливостях використання прогресивних зарубіжних ідей полікультурної освіти в Україні.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
a) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).